2.06 / SO

 

ORUNIA

Godzina

 

Nazwa Projektu / Wydarzenia

 

12:00-15:00 Punkt Informacyjny Streetwaves | skwer przy przystanku "Gościnna"

12:00-14:00 Łukasz Darski i Anna Perz, Dziarsko przez Perz  (Orunia - zwiedzanie poza szlakiem) | zbiórka przy Punkcie Info

12:00-12:30 Bartek Marciniak, USB, czyli pierwsze prawo Murphy'ego  (stand-up comedy) |skwer przy przystanku "Gościnna"

12:00-14:00 Papergirl 3city, Stowarzyszenie Arteria (wystawa) |skwer przy przystanku "Gościnna"

12:30-13:30 Lachowicz and The Pigs (koncert) | Plac Oruński

12:30-13:30 Powłóczmy się!, Jolanta Dudzińska i Agnieszka Baaske + uczestnicy (włóczkowe graffiti) | Plac Oruński

13:30-14:00 Rawel (live act) | między domami, Głucha 3-4

14:00-14:30 Tomasz Daniluk, Współtwór  (instalacja interaktywna) | przejście w bloku, Ubocze 24 A-B

14:00-14:30 Autone, Pluralmural  (murales) | ściana domu, Przy Torze 14

14:00-16:00 P I K N I K!  | podwórko, Przy Torze 8 A-B (od strony ul. Serbskiej):

  14:00-15:00 Old Time Radio, Stare radyjko gra dla dzieci
(warszaty muzyczno-dźwiękowe dla najmłodszych +koncert)

  15:00-16:00 Paula i Karol (koncert)

  Agata Klimkowska i Maciej Łepkowski, Miejski ogródek warzywny
(tworzenie przydomowego ogródka)

  PGR ART, Warsztaty Animacji Poklatkowej
(warsztaty video na Oruni i Biskupiej Górce)
info: warsztat dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, zapisy: warsztaty@ikm.gda.pl

  Karolina Kotowska, Pocztówka z nadmorskiego osiedla
(tworzenie linorytowych pocztówek)

  PoCoTo, Bądź, kim chcesz
(warsztat dekorowania monideł)

  Henryk Glaza, Sąsiedzkie twarze
(warsztat rysunkowo-komiksowy)

  Dagmara Rusinek, Magiczne Rzeczy
(warsztaty robienia kalejdoskopów i „sekretów”)

  Karolina Bracławiec, Beata Targosz i Mateusz Sawicki, Origami Design
(tworzenie papierowych abażurów)

  Katarzyna Kmita, Stowarzyszenie Arteria, FOLK IT!
(tworzenie popkulturowych wycinanek)

  Zofia Nawrocka i Julia Żabowska, Projekt Zębatka
(warsztaty dętkowe)

  Agnieszka Baaske i Jolanta Dudzińska, Powłóczmy się!
(warsztaty robienia na drutach)

  Dorota, Wiosna zakwitła włóczką
(nauka szydełkowania z twórczą niespodzianką)

  Patrycja Świderska i Magdalena Reczyńska + uczestnicy, Biżuteria dla miasta
(zdobienie murów i ścian streetartowym haftem krzyżykowym)

  Agnieszka Jurecka, Bujaj się
(instalowanie huśtawek na sobotniej trasie Streetwaves)

16:00-16:30 Oruńskie Warsztaty Fotograficzne, Oruńskie opowieści  (wystawa) | podwórko, Przy Torze 3

16:00-17:00 Autone, Pluralmural  (mural) | ściana domu, Rejtana 2 B

16:00-17:00 BAABA (koncert) | podwórko, Trakt św. Wojciecha 93
   

BISKUPIA GÓRKA

Godzina

 

Nazwa Projektu / Wydarzenia

 

17:00-24:00 Punkt Informacyjny Streetwaves | Biskupia 34

17:30-19:00 Łukasz Darski i Anna Perz, Dziarsko przez Perz  (Biskupia Górka - zwiedzanie poza szlakiem) | zbiórka przy Punkcie Info

17:00-02:00 Wojtek Ostrowski, Trwanie (wystawa fotografii) | Biskupia 35

17:00-24:00 Marcin Różański, Rewizja (instalacja) | ściana kamienicy, Salwator 9

17:00-24:00 Krzysztof Polkowski, Jacek Kornacki i Jacek Zdybel, St. Salvator Kirchhof (instalacja) | park lipowy między SP nr 21 a Kanałem Raduni (dojście od ul. Salwator)

17:00-24:00

Anna Królikiewicz i Gosia Golińska, Drogeria (instalacja) | Biskupia 4 A

17:00-02:00 Ada Dobrzelecka i Justyna Posiecz-Polkowska, Habitat (instalacja) | Biskupia 4 B

17:00-03:00 Cafe Lamus – K L U B   S T R E E T W A V E S, Biskupia 4 C

  17:00-22:00 Szwalnia (zakład krawiecki i sitodruku), Staklene Bombone+Fanzin Ceger (Serbia)

  17:00-20:00 Ola Staniszewska, I <3 (akcja)

  17:00-21:00 Magdalena Mellin, Za tą ścianą nic się nie wydarzyło (spotkania z mieszkańcami)

  17:00-22:00 fukafe, wegańska kawiarnia

  18:00-20:00 Fajne Baby!, sprzedaż babeczek

17:00-24:00 Michał Magdziński „Tusto”, Urban Apparel (instalacja) | podwórko na tyłach Biskupiej 4

17:00-22:00 Joanna Kozera, O! Tworek (warsztaty techniki otworkowej) | Biskupia 6/1A

17:00-02:00 Kol_Kol / Kolektyw Koleżeński, Pusto/stan (instalacja multimedialna) | Na Stoku 10

17:00-24:00 Panny Aleksandry, Nie taka straszna jak ją malują (mural) | róg Biskupiej 29 i na Stoku 11

17:00-24:00 Magdalena Danaj, Bądź (wystawa rysunku) | Biskupia 17 (wejście przez klatkę)

19:00-19:30 LogosQuartet (koncert) | po schodach w kier. Kolonii Przyszłość (wejście przy Biskupiej 17)

19:00-02:00 Joanna Skiba, Bajki (instalacja) | taras po schodkach, Biskupia 21

19:30-20:30 Asia i Koty (koncert) | Biskupia 24C

19:00-21:00 Michał Łagowski, Skrawki (instalacja video) | klatka schodowa, Biskupia 24 (obok GWSH)

20:00-24:00 Grażyna Rigall, pływak (instalacja interaktywna) | podwórko z tyłu Biskupiej 30 - zejście od ul. Na Stoku

20:00-22:00 Sławomir Hryniewiecki, W studni (wystawa rysunku) | Na Stoku 12 B (wejście przez klatkę)

20:00-24:00 Natalia Szostak, Holy! (wlepki linorytowe) | ściana, Na Stoku 42 A

21:00-21:30 Stefan Wesołowski - Liebestod (koncert) | podwórko, Na Stoku 41-42

21:30-22:30 Krojc (koncert) | podwórko, Na Stoku 37

22:30-23:00 Izes (koncert) | w pobliżu bloku, Spadzista 2

23:00-24:00

Niwea (koncert) | podwórko, Spadzista 7 / Kaznodziejska 1

24:00-00:30

Krzysztof Chaos-Olechnowicz, Water Drone (instalacja) | pod wiaduktem kolejowym przy zjeździe z Traktu na Zaroślak

00:30-03:00

A F T E R   P A R T Y, Cafe Lamus, Biskupia 4C:

 

Blood on the Stereo, koncert (Irlandia)

 

VVCR (dj set)