3.06 / ND

 

ŻABIANKA

Godzina

Nazwa Projektu / Wydarzenia

12:00-18:00

Punkt Informacyjny Streetwaves | w połowie deptaka, przy fontannie

12:00-13:30

Łukasz Darski i Anna Perz, Dziarsko przez Perz (Żabianka – zwiedzanie poza szlakiem) | zbiórka przy Punkcie Info

12:00-13:00 Sunday Duo (koncert) | deptak

13:00-14:00 Wioska indiańska – reaktywacja, pomysłodawca: Przemek Gulda, projektanci i wykonawcy nowej wersji: Tabanda, projektanci oryginału: Maja Kuczyńska, Jacek Krenz | podwórko wewnętrzne przed blokiem Gospody 14

13:15-14:00 Dick4Dick (koncert) | podwórko wewnętrzne przed blokiem Gospody 14

14:00-15:30 Gladiatorzy Stalówek vs Tytani Fletów (mecz piłkarski z udziałem trójmiejskich pisarzy i muzyków), autor projektu: Jakobe Mansztajn, komentarz na żywo: Krzysztof Siemak i Paweł Paulus Mazur, czyli "Windą na szafę" LIVE, oprawa muzyczna: Karol Schwarz All Stars z poezją kulturystyczną | boisko między blokami przy ul. Szyprów 2-4

15:30-16:30 Szklanka na pająki (inscenizacja z koncertem), Piórkowska i Latawce w składzie: Jakub Noga – sithar, Agnieszka Kułakowska – wiolonczela, Radovan Jacuniak – bas, Sławomir Kochanek - ilustracja sceniczna | Rybacka 5

16:30-18:30 P I K N I K! | deptak i Plac Kardynała Wyszyńskiego (obok kościoła)

  17:00-17:30 Mananasoko (koncert)

  17:30-18:00 Space Sugar (koncert)

  Małgorzata Szymczyk oraz tancerze Zespołu Pieśni i Tańca UG "Jantar" im. Zygmunta Kamińskiego, Ludowe tańcowanie na Żabianie
(warsztat tańców narodowych)

  Henryk Glaza, Sąsiedzkie twarze
(warsztat rysunkowo-komiksowy)

  PoCoTo, Bądź, kim chcesz
(warsztat dekorowania monideł)

  Gagani, Ubieranie zwierząt
(akcja wspólnego dekorowania zwierząt leśnych)

  Babieloty, Zrób to sama, czyli jak wymienić koło lub żarówkę w samochodzie
(warsztaty prostych napraw samochodowych dla kobiet)

  Dagmara Rusinek, Magiczne Rzeczy
(warsztaty robienia kalejdoskopów i „sekretów”)

  Lego Lady, Lego w mieście
(dekorowanie Żabianki układankami z klocków)

  Katarzyna Kmita, Stowarzyszenie Arteria, FOLK IT!
(tworzenie popkulturowych wycinanek)

  Karolina Kotowska, Pocztówka z nadmorskiego osiedla
(tworzenie linorytowych pocztówek)

  Zofia Nawrocka i Julia Żabowska, Projekt Zębatka
(warsztaty dętkowe)

  Agnieszka Baaske i Jolanta Dudzińska, Powłóczmy się!
(warsztaty robienia na drutach)

  Dotknij mnie – Polski Dizajn
(warsztaty designu)

  Pan Pepe
(warsztaty tworzenia filcowych opasek)

 

OSiR - Ośrodek Sportu i Rekreacji
(zajęcia rekreacyjne)

 

  Agnieszka Jurecka, Bujaj się
(instalowanie huśtawek na niedzielnej trasie Streetwaves)
  Babieloty, I co się dziwisz?
(wystawa fotograficzna)
 

Papergirl 3city
(rozwożenie na rowerach prac z sobotniej wystawy), Stowarzyszenie Arteria

 

Magda Mellin, przypomnij
(performance, spotkanie, ćwiczenia pamięciowe)

18:30-19:00 Gabloria na wysokości (instalacja/wystawa), Dyrektor Artystyczny Galerii Gablotka - mgr Maciej Salamon oraz Kurator Generalny Galerii Gablotka – mgr Tomasz Wierzchowski | deptak
   
15:00-20:00 P R O J E K T   S P E C J A L N Y
Nie ma jak w domu (instalacja), Agata Wąs i Sandra Kobryń, koordynacja: Julia Cyrzan | tramwaj kursujący na trasie Jelitkowo-Centrum

   
   
   

JELITKOWO

Godzina

Nazwa Projektu / Wydarzenia

19:00-20:00 Nie ma jak w domu (instalacja), Agata Wąs i Sandra Kobryń, koordynacja: Julia Cyrzan | tor przy pętli tramwajowej

19:30-20:30 The Shipyard (koncert) | park przy pętli tramwajowej

20:30-21:30 Klimt (koncert) | park przy plaży

21:30-22:30 Hatifnats (koncert) | plaża przy mostku

22:00-24:00 * (instalacja świetlna) | mostek przy plaży

22:30-24:00 ∑BOL▲ ▲P∑ + Hertzshmertz (live act) | park przy plaży

23:00-24:00 UL/KR (koncert) | plaża przy mostku

23:00-02:00 Mikołaj Ludwik i Dawid Lesiak, Retrotranspozon (instalacja świetlna) | plaża

24:00-02:00 A F T E R   P A R T Y  | Restauracja Parkowa

  Panny z Wilka (dj set)

  dyskdżokej z Parkowej do rana