"Aby Każdy Kotek Domek MIAU"

Powiększ/zmniejsz mapę

"Aby Każdy Kotek Domek MIAU"

Aby Każdy Kotek Domek MIAU
Zrób to sam - czyli warsztaty budowy domków dla kotów wolno-bytujących. Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się co nieco o kociej naturze i kocich zwyczajach. I oczywiście będzie można nauczyć się jak z ogólnie dostępnych materiałów można zbudować domek dla kotków, które go nie mają oraz za pomocą jakich narzędzi można plastycznie zaaranżować go zewnętrznie i wewnętrznie.

 

Stowarzyszenie Mikstura ARTura
mikstura, dlatego, że jesteśmy mieszanką wielu branż / ART, ponieważ skupiamy się na edukacji artystycznej / ura, bo urbanistyka rozwój i architektura.

Zespół składa się z muzyków, plastyków, fotografików, tancerzy i architektów. Nasza propozycja na czas wolny to rozwój osobisty poprzez sztukę w różnym wymiarze. Każdy może odkryć w sobie artystę, odkryć nowe pokłady energii i wyobraźni. Naszym doświadczeniem i umiejętnościami chcemy to Państwu i Państwa dzieciom umożliwić. mikstura ARTura to również łączenie różnych dziedzin sztuki w warsztatach i zabawie. My jesteśmy składnikami do Waszej osobistej mikstury artystycznej.
Zapraszamy do eksperymentowania!

info: www.miksturaartura.pl

 

 

Miejsce:

 

Miejsce: 54.329544504177875, 18.637114763259888
Czas: 2.06 14:00-16:00