∑BOL▲ ▲P∑ + Hertzshmertz

Powiększ/zmniejsz mapę

∑BOL▲ ▲P∑ + Hertzshmertz

 

∑BOL▲ ▲P∑ to audio-wizualny projekt zalozony jesienia 2011 roku przez tajemniczego goryla o imieniu Ebo. Po ucieczce z laboratorium gdzie przeprowadzano na nim niehumanitarne testy, zamieszkal w opuszczonej sopockiej willi by tam w spokoju tworzyc swoja muzyke nasycona tropikalna melancholia i polamanymi rytmami. W marcu wydal pierwsza plyte "Jungle Omen", ktora mozna pobrac pod adresem :http://ebolaape.bandcamp.com/ lub kupic w postaci limitowanej edycji recznie wykonanych plyt CDR. O oprawe wizualna wystepu zadba Agata "HERTZSHMERTZ" Królak.

info: ebolaape.bandcamp.com, ebola-facebook, ebolaape.blogspot.com

 

HERTZSHMERTZ - ur. w 1987 absolwentka gdańskiej ASP na wydziale grafiki. Grafik, ilustrator, vj i współtwórca audiowizualnego projektu YUME.
W swoich wizualizacjach bazuje na miksowaniu krótkich animacji poklatkowych, w których główną rolę odgrywają surowe, naiwne formy oraz prosty, intensywny kolor. Do tej pory wystąpiła na Festiwalu Ambientalnym, Streetwaves w Gdańsku, Festiwalu Narracje, Live Performers Meeting w Mińsku (Białoruś); współpracowała z muzykami tj.: Stendek, Heqc, Kartell, Mooryc, Coldair, (AVEKARNAWAŁ!)

 info: bunuelspal.eu

 

 

Miejsce: park przy plaży (Jelitkowo)

Miejsce: 54.42525325430413, 18.596409559249878
Czas: 3.06 21:30-22:00