Oruńskie Warsztaty Fotograficzne

Powiększ/zmniejsz mapę

Oruńskie Warsztaty Fotograficzne

"Oruńskie opowieści" będą pierwszą wspólną wystawą 20 miłośników fotografii zrzeszonych w Oruńskich Warsztatach Fotograficznych - grupy, do której należą zarówno uznani gdańscy fotograficy, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z fotografią. Celem warsztatów jest udoskonalanie kunsztu fotograficznego oraz obrazowanie Oruni - jej mieszkańców, ulic, detali.

Podczas wystawy w pięćdziesięciu pracach zaprezentowane zostaną fotografie oruńskich detali architektonicznych, ulicznych scen, mieszkańców.

 

Grzegorz Jezierski urodzony w Sopocie, mieszka, pracuje i tworzy w Gdańsku, członek Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego, założyciel Oruńskich Warsztatów Fotograficznych. Jest laureatem ubiegłorocznych konkursów Przeglądu Fotografii Artystycznej w Żarach i Otwartych Mistrzostw Fotograficznych w Olsztynie. Fotografie Grzegorz Jezierskiego prezentowane były na kilkudziesięciu wystawach w kraju i za granicą, między innymi na Węgrzech, w Serbii, Chorwacji, Kanadzie, Chinach, Indiach, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Danii.

Miejsce: Przy Torze 3, Gdańsk
Czas: 2.06 16:00-16:30