PoCoTo

Bądź kim chcesz! to warsztaty przygotowane przez Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów PoCoTo.

 

Wykonanie tzw. „STAND-ów" - makiet z wyciętymi otworami, w których ludzie mogą pozować do pamiątkowych zdjęć wcielając się w postacie ze stand-ów. Warsztaty „Bądź kim chcesz!" mają na celu w ciekawy sposób pobudzić kreatywność i rozwijać wyobraźnię. Zadanie warsztatowe, złożone z części projektowej i części produkcyjnej, pozwoli uczestnikom zapoznać się z procesem pracy nad projektem.
Akcja kierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

 

FORMUŁA:  Warsztaty prowadzone przez członków stowarzyszenia, których rezultatem jest stworzenie w 5 osobowych grupach standów do fotografowania o różnej tematyce przewodniej. Zabawa polega na zaprojektowaniu i stworzeniu grafiki, która uwzględnia wcześniej wycięte otwory na twarze. Spróbujemy każdemu ze standów nadać ciekawy temat, który pozwoli dobrać odpowiednie motywy przewodnie. Wstępne szkice zostaną przeniesione do większej skali za pomocą farb. Zakończeniem akcji będzie sesja zdjęciowa z powstałymi standami.

 

info: PoCoTo

 

 

Prowadzące:

 

Katarzyna Bielicka
Znajomi mówią o mnie „twarda babka", bo umiem dbać o swoje, jestem (według Nich) zorganizowana i lubię mieć wszystko pod kontrolą. Kocham wolność i niezależność, nie ma nic piękniejszego niż rządzić życiem. Źle znoszę nudę i rutynę, satysfakcję czerpię z tworzenia nowego bez zastanawiania pocoto?

Paulina Kisiel - architekt

Joannna Przewoźniak
Inżynier Chemii, Mgr Zarządzania i Marketingu.
Zawodowo specjalista ds.administracyjno-organizacyjnych. Podnoszenie jakości przestrzeni publicznej, aktywizacja mieszkańców miasta oraz ułatwianie im bezpośredniego i aktywnego kontaktu z szeroko pojętymi formami designu to PoCoTo dla niej.
Podróże to jej największa pasja. Przy okazji chętnie testuje rowery miejskie i lokalną kuchnię.

 

 

Miejsce: podwórko, Przy Torze 8 A-B (od strony ul. Serbskiej), Orunia | deptak i Plac Kardynała Wyszyńskiego (obok kościoła)
Miejsce: 54.42002865494329, 18.575949668884277
Czas: 2.06 14:00-16:00 | 3.06 16:30-18:30